MojAndroid

Dnešným dňom začnú 85. majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, ktoré sa uskutočnia vo Fínsku od 13. do 29. mája 2022. Slovenskí hokejoví reprezentanti nastúpia vo svojom úvodnom zápase v Helsinkách proti Francúzom už dnes 13. mája o 15:20 v aréne s názvom Helsinki Ice Hall. Ako sledovať tento a ďalšie zápasy našich reprezentantov si povieme v tomto článku.

Ako sledovať MS v hokeji bez nutnosti inštalácie dodatočných aplikácií?

Tak ako v minulých rokoch aj teraz všetkých 64 zápasov šampionátu odvysiela RTVS na novom kanále :Šport a vo vysielaní Rádia Slovensko. V živom prenose bude odvysielaných 34 hlavných zápasov, zvyšných 30 zápasov (základné skupiny, štvrťfinále), ktoré sa hrajú súbežne, budú odvysielané zo záznamu okamžite po skončení priameho prenosu.

MS v hokeji 2022 | Zdroj: RTVS,sk

Najjednoduchšie je sledovať zápasy online prostredníctvom oficiálnych webových stránok rtvs.sk. Online vysielanie si môžete pozrieť na akomkoľvek smartfóne a tablete s operačným systémom Android a iOS. Štandardne je online vysielanie RTVS možné sledovať v rozlíšeniach 360p, 480p, 720p (HD) a 1080p (Full HD).

Internetové TV a ich aplikácie pre sledovanie nielen športových prenosov

Internetovú TV spolu s kanálmi RTVS majú v ponuke aj slovenskí mobilní operátori, no v niektorých prípadoch je to s viazanosťou. Pokiaľ však máte v rámci viazanosti dispozícii túto možnosť, tak pre sledovanie ich internetovej TV môžete využiť ich oficiálnu mobilnú aplikáciu.

Orange TV
Orange TV
Price: Free
Magio GO
Magio GO
Price: Free
O2 TV SK
O2 TV SK
Developer: O2 Slovakia, s.r.o.
Price: Free

V rámci tzv. IPTV, ktoré ponúkajú okrem sledovania televízie cez internet napríklad archív. je k dispozícii viacero možnosti. Niektoré z nich ponúkajú možnosť sledovať kanály RTVS už v základnom balíku a v niektorých prípadoch dokonca aj bez nutnosti predplatného. Prípadne je možné v čase Majstrovstiev v hokeji využiť skúšobné obdobie zdarma.

Antik TV
Antik TV
Developer: Unknown
Price: Free
SledovanieTV: online televízia
SledovanieTV: online televízia
Developer: Unknown
Price: Free
Lepšia.TV - televízia online
Lepšia.TV - televízia online
Náš tip
Mobilné služby, TV aj internet. 4ka je plnohodnotným telekomunikačným operátorom
13.5.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+