MojAndroid

Mozilla Firefox Mobile prehliadač je jedným z najpopulárnejších prehliadačov v Android Markete od jeho vydania. Vzhľadom k jeho popularite v desktopovom prostredí, to nie je tak veľkým prekvapením, ale to tiež tým, že patrí k užitočným a atraktívnym prehliadačom.

Podľa Iana Barlowa z Mozilla Mobile Teamu sa však Firefox Mobile sa chystá získať ešte lepšie pozície v oblasti používateľov tabletov.  Barlow napísal na svojom blogu, že zásadné zmeny čakajú používateľov prehliadača na tabletoch. Pôjde o vylepšenie funkcií a aj vzhľadu. Tieto aktualizácie obsahujú témy, unikátne úpravy v Mozille “Awesome bar” a zmenu vzhľadu kariet prehliadača.

Používatelia tabletov a aplikácie Mozilla Firefox Mobile, budú určite príjemne prekvapení. Čakajú nás, dúfajme, veľmi pozitívne zmeny.

 

31.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+