MojAndroid

Systém Android Wear 2.0 bol predstavený už pred nejakým časom. Ešte stále ale na trhu nenájdeme veľa zariadení, ktoré by fungovali s novou verziou systému. Výrobcovia ale postupne predstavujú novinky, ktoré majú Wear 2.0 predinštalovaný od výroby. Movado Connect patria do tejto kategórie, no okrem nového systému sa od konkurencie líšia aj zaujímavým dizajnom.

Hodinky ponúkajú okrúhly dizajn, ktorý je už dnes pri väčšine inteligentných hodiniek štandardom. Už na prvý pohľad ale zaujme kryštálový povrch prednej strany, ktorý sa ťahá od jednej hrany k druhej a pokrýva tak celý predok hodiniek.

Hodinky majú aj vlastný upravený systém a nájdete tu až 100 rôznych pozadí, ktorými môžete dotvoriť klasický štýl týchto hodiniek. Samozrejmosťou sú výhody systému Android Wear 2.0, aj keď nie je úplne zrejme, nakoľko budete môcť využiť lepšie rozloženie ovládacích prvkov v systéme. Chýbať ale nebudú prepracovanejšie upozornenia či prítomnosť Google Asistenta.

Displej tiež ponúka funkciu Always-on, vďaka čomu budete stále vidieť, koľko je hodín. Poteší aj funkcia, vďaka ktorej hodinky prispôsobia dizajn pozadia časti dňa. Inak budú vyzerať cez deň a inak v noci. Movado Connect prídu na trhu v treťom štvrťroku tohto roku za zatiaľ neznámu cenu. K dispozícii bude 5 rôznych dizajnov pre mužov s rôznymi náramkami.

Zdroj: Movado via Android Community

27.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+