MojAndroid

Klasických snowboardových alebo lyžiarskych hier je v obchode Play viac než dosť. Čo tak si zahrať v roli jeleňa na lyžiach, ktorý naháňa ľudí? Presne tento neštandardný formát si zvolilo české herné štúdio FuttesX, ktoré pripravilo veľmi zaujímavú hru Mountain Rage. V tej budete hrať za jeleňa alebo vlka a budete chrániť svoju horu pred ľuďmi, ktorí ju začali okupovať na lyžiarskom svahu.

Obráňte vašu horu

Hra ponúka jednoduchú, no veľmi prívetivú grafiku. Hoci celý zmysel hry sa môže zdať akčný až krvavý, v skutočnosti je výsledok veľmi vydarený a nevinný. Iste, nabodávate ľudí na svoje rohy, no nie je tu žiadna krv ani nič podobné. Podľa všetkého ľudí maximálne zrazíte na kolená, no vzhľadom na množstvo tratí a levelov sa zdá, že lyžiari a snowboardisti sa veľmi rýchlo vrátia na zjazdovky. V hre nájdete veľké množstvo rôznych prekážok. Okrem iného nesmiete pri vašej ceste zrážať ostatné zvieratá, keďže práve tie sa snažíte ochrániť. Niektoré iné prekážky vás spomalia, ďalšie vás úplne zlikvidujú.

Okrem prekážok ale na tratiach nájdete aj pomoc v tzv. talizmanoch. Tie vám môžu pridať rôzne schopnosti, vďaka ktorým budete ešte schopnejší v zrážaní ľudí, alebo odolnejší voči prekážkam. K dispozícii máte skutočne veľké množstvo rôznych úrovní plných viacerých tratí. Hra vám tak zaberie celé hodiny a veľmi dobre sa pri nej odreagujete. Ovládanie hry je pritom veľmi jednoduché – budete iba stláčať ľavú a pravú časť displeja a tým budete na svahu meniť smer. Vďaka tomu, že zvieratko neovládate pohybom zariadenia, si tak hru budete môcť užiť aj v idúcich dopravných prostriedkoch a skrátiť si tak cestu do práce či do školy.

Zadarmo, no s mikrotransakciami

Hra Mountain Rage je v obchode Play k dispozícii zadarmo. Jej súčasťou sú ale aj mikrotransakcie, ktoré vám pomôžu rýchlejšie získať mnohé vylepšenia a schopnosti. Vďaka tým budete mať navrch v stále náročnejších leveloch, kde bude prekážok čoraz viac. Hru si ale bez problémov užijete aj úplne zadarmo. V obchode Play má pritom fantastické hodnotenie 4,9/5 a myslíme si, že by ste jej určite mali dať šancu.

Verzia: 1.4.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.5
Aktuálna cena: Zdarma

12.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+