MojAndroid

Hry so športovou tematikou slávia úspech nielen na PC, PS4 alebo XBoxe, ale aj na mobilných zariadeniach. Popri rôznych simulátoroch konkrétneho športu ako sú série FIFA, NBA alebo rôzne závody vznikli aj tzv. manažéri. V nich sa môžte zhostiť role manažéra v danom športe a zistiť aké je to riadiť pozadie daného športu. Najčastejším druhom je samozrejme futbalový manažér, ale svoje zastúpenie si našli aj hry z prostredia motošportu. A práve jeden z takých manažérov je teraz v zľave. Motorsport Manager Mobile 2  je zlacnený z 4,49 Eur na 99 centov.

Náš tip
Vianočné TOP Android aplikácie a Android hry 2017!

Motorsport Manager Mobile 2

Ako názov napovedá v hre sa zhostíte role manažéra závodného tímu. Svoj tím vediete vo viacerých sezónach za sebou, vychovávate mladých vodičov, najímate talentovaných inžinierov, vylepšujete svoje vozidla a budujete vlastnú závodnú staj. Víťazstvami v závodoch samozrejme získavate nových sponzorov. Samotných závodov na viacerých svetových okruhoch sa vy ako hráč priamo nezúčastňujete len ich sledujete a čakáte na výsledok. Hra má peknú prepracovanú grafiku v ktorej budete možno zo začiatku tápať nad všetkými možnými ikonkami a položkami. Ale pre niekoho, kto sa zaujíma o pozadie motoristických závodov, je to nielen výborná hra ale aj skúsenosť.

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 50. týždeň 2017
Verzia: 1.1.3
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.3
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
26.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+