MojAndroid

Máme tu pre vás niekoľko fotografií, na ktorých je údajne nová generácia prvého Honeycomb tabletu Xoom. Motorola Xoom 2 s kódovým označením MZ617 zachováva klasické línie svojho predchodcu, s hlavným fotoaparátom umiestneným vzadu a kamerou pre videohovory vpredu. Samozrejme vo výbave nechýba HDMI port, micro USB a slot pre SIM kartu.

To je zatiaľ všetko čo môžeme o tomto tablete povedať – žiadne informácie o procesore alebo iných technických parametroch. Dúfajme však, že Motorola si dala na Xoom 2 záležať, a že sa môžeme tešiť na ďalší “vymakaný stroj” v ponuke Android Honeycomb tabletov. Čo si myslíte, bude Xoom 2 oproti svojej konkurencií niečim výnimočným alebo ponúkne len štandardné parametre?

Zdroj: droid-life

24.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+