MojAndroid

Motorola má dnes tlačovú konferenciu s americkým operátorom Verizon, ktorú odštartovala veľmi odvážnym, no potešujúcim vyhlásením. Každý, kto má doma Android zariadenie, čo nedostane aktualizáciu na najnovší Android 4.1 Jelly Bean, získa od Motoroly zľavu na nový Motorola smartfón vo výške 100 USD. Hoci sú podrobnosti tohto vyhlásenia ešte nejasné, ide o veľmi zaujímavý krok od spoločnosti Motorola, ktorá vyhlásila, že dodá najnovšiu verziu operačného systému Android na čo najviac svojich zariadení. To sa jej zatiaľ darí plniť, pretože všetky Android zariadenia od Motoroly, ktoré prišli na trh v roku 2011, zrejme dostanú aktualizáciu na Android 4.1 Jelly Bean.

Motorola len včera predstavila trojicu nových smartfónov a každý z nich má byť aktualizovaný na novší Android 4.1 Jelly Bean ešte tento rok. Dodávať aktualizácie na novšie verzie Androidu medzi prvými môže Motorola hlavne vďaka tomu, že sa stala súčasťou spoločnosti Google, ktorá tento operačný systém vyvíja. V budúcnosti teda môžeme očakávať napríklad aj predstavenie nového operačného systému Android na zariadení značky Motorola, ak sa Google rozhodne podporovať vlastný biznis a odstúpi od výroby Nexus zariadení inými spoločnosťami. Uvidíme, čo si pre nás Motorola a Google v budúcnosti pripravia, teraz sa tešíme z vyhlásenia, ktoré nám môže ušetriť približne 80€ pri kúpe nového zariadenia.

MôjAndroid.sk TIP:

Prečítajte si viac o najnovších zariadeniach od spoločnosti Motorola v článku Motorola predstavila nové smartfóny DROID RAZR HD, RAZR MAXX HD a RAZR M.

Zdroj: AndroidCentral

6.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+