MojAndroid

To sú silné tvrdenia o nadchádzajúcom Android smartfóne spoločnosti Motorola. Nový iPhone 4S je podľa niektorých dostupných benchmarkov skoro až dva-krát tak rýchly ako v súčasnosti najvýkonnejší Android telefón Galaxy SII.

Mohla by Motorola Spyder (tiež možno DROID HD alebo DROID Spyder) túto situáciu zmeniť? Ťažko povedať, čo ma Motorola na mysli pod pojmom “rýchlejší ako iPhone4S”, ale to sa nechajme prekvapiť.

Každopádne tu máme krátky zoznam parametrov, ktorými by mal tento smartfón disponovať a čo tu môžeme vidieť, sú štandardne parametre high-end smartfónov.

  • 4.3-palcový qHD displej
  • 1.2 GHz dvojjadrový procesor.
  • 1GB RAM

Motorola Spyder je v jednej veci ale predsa len výnimočná – mal by to byť údajne najtenší telefón s podporou vysokorýchlostných LTE dátových prenosov.

Všetky detaily sa dozvieme po jej oficiálnom predstavení 18.októbra – len deň pred príchodom Ice Cram Sandwich a Nexus Prime :).

Zdroj: androidcommunity.com, androidpolice.com, anandtech.com

14.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+