MojAndroid

Len pred nedávnom sme písali o vtipnej reklame spoločnosti Samsung, ktorá si uťahovala z oddaných fanúšikov spoločnosti Apple. Reklama bola celkom pozitívne prijatá a aj pomerne citlivo natočená. Pointa bola v porovnaní vývoja iPhone a Samsungu v priebehu rokov. Ako bolo vo videu vidieť, fanúšik Apple bol z nových smartfónov od Apple vždy mierne nešťastný, pretože jeho priateľka mala paralelne s ním zase vždy najnovší Samsung Galaxy, ktoré boli “o krok popredu”.

Aktuálne je tu však nové video. Tento raz od spoločnosti Motorola Lenovo, ktorá nadviazala na úspech reklamy Samsung – Apple. Na Facebooku napísali: “Milujeme vašu reklamu, no podľa nás ste zabudli na ukončenie”.

Spokojný Samsung používateľ, ktorý konečne dospel prišiel so svojím novým Samsung Galaxy Note 8 domov, ukazuje priateľke ich spoločné video. Tá však vytiahne smartfón Moto, pripojí k nemu Insta projektor Moto Mod a premietne ich spoločné video na stenu. Nuž, všetko závisí od uhla pohľadu, nie?

Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+