MojAndroid

Motorola razr bola predstavená v novembri minulého roka, ale na náš trh sa dostala až v apríli za odporúčanú cenu 1500 eur. Zariadenie nedávno dostalo aktualizáciu na najnovší operačný systém Android 10, ktorá so sebou priniesla množstvo nových funkcií.

Dokonca sa začalo šepkať aj o nástupcovi, ktorý by mal ponúknuť silnejšiu batériu, výkonnejší procesor a vylepšený fotoaparát. Motorola razr sa konečne dostala aj k nám do redakcie a my ju môžeme otestovať.

Motorola razr unboxing alebo čo sa nachádza v balení

Balenie novinky zaujme už na prvý pohľad. Krabica je tvarovaná netradične, smartfón je v nej v otvorenom stave. Za zariadením je špeciálna prenosná krabička, v ktorej sa nachádza kompletné príslušenstvo:

  • nabíjačka
  • USB-C kábel
  • dokumentácia
  • slúchadlá s USB-C konektorom + náhradné náušníky
  • redukcia z USB-C na 3,5 mm jack

Motorola razr unboxing

Zveřejnil(a) MojAndroid.sk dne Středa 27. května 2020

Motorola razr ponúka v otvorenom stave 6,2″ OLED displej, v zatvorenom stave zase kompaktné rozmery. Jej hlavným lákadlom je samozrejme ohybný displej a štýl. Vyzerá naozaj nádherne a spracovanie je prvotriedne. Práve toto bude najväčším lákadlom.

Zvedaví sme na kvalitu fotoaparátu a na výdrž. Batéria s kapacitou ľahko cez 2500 mAh neveští nič dobré. Výdrž batérie samozrejme otestujeme.

Parametre

Rozmery Rozložený: 172 x 72 x 6,9 mm

Zložený: 94 x 72 x 14 mm

Hmotnosť 205 gramov
Procesor Qualcomm Snapdragon 710 (10 nm)
RAM 6 GB
Úložisko 128 GB, nerozšíriteľné
Operačný systém Android 9 Pie, aktualizovaný na Android 10
Fotoaparát 16 MP, f/1.7 (hlavný snímač)

ToF snímač

5 MP, f/2.0 (selfie fotoaparát)

3,5 mm jack nie
NFC áno
Batéria 2510 mAh, 15 W káblové nabíjanie
Cena 1500 eur

Motorola razr: Pýtajte sa

Motorolu razr máme rozbalenú a teraz je priestor na vaše otázky. Pýtajte sa, čo vás zaujíma. My sa na otázky pokúsime odpovedať buď priamo v komentároch pod týmto článkom alebo v písanej recenzii.

28.5.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+