MojAndroid

Oficiálna aktualizácia pre Droid RAZR Maxx je konečne na svete. Od včera sa objavuje všetkým používateľom tohto smartfónu a prináša niekoľko nových funkcií, ktoré sa Motorola rozhodla predstaviť prostredníctvom videa. Sú v ňom prezentované vlastnosti, ktoré môžu používatelia očakávať.

Používatelia si môžu vychutnať nové prostredie a napríklad aj nový odomykací systém. Navoliť si môžete vlastné funkcie a z obrazovky môžete mať priamy prístup napríklad k fotoaparátu, správam alebo Facebooku. Zaujímavou je tiež funkcia hlasového vstupu, ktorá dokáže rozpoznať slová a zapísať ich napríklad do chatu. To všetko ako súčasť nového operačného systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Viac informácií o funkciách, ktoré update prináša si môžete pozrieť v nasledujúcom videu:

MojAndroid.sk TIP

Viac informácií môžete získať  na adrese Motorola.com/icecreamsandwich .

Zdroj, foto: Androidcommunity

23.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+