MojAndroid

Motorola razr patrí medzi najdrahšie smartfóny súčasnosti. Veľkú zásluhu na tom má ohybný OLED displej. Recenziu Motoroly razr si môžete prečítať aj na našom webe. Ak je niečo, čím zariadenie vyniká, tak je do extrémne podarený dizajn. A ten by mala ešte viac zvýrazniť nová farba – Blush Gold.

Motorola razr Blush Gold v predaji na Slovensku

Smartfón v novej farbe prichádza aj do slovenských obchodov a už je v predaji u vybraných obchodných partnerov výrobcu. Musíme uznať, na fotografiách či videu vyzerá zariadenie naozaj veľmi pekne. V zlatej farbe bude na stole určite budiť pozornosť. Či už kompaktnými rozmermi alebo práve zaujímavou luxusnou farbou.

Motorola razr zlata blush gold

Parametre idú bokom

Pripomeňme si, že Motorola razr nie je pre každého. Vo významnej miere uprednostňuje štýl a luxus pred funkciami. Výbava patrí skôr do strednej triedy. Začína to procesorom Snapdragon 710, pokračuje len jedným fotoaparátom, ktorého kvalita je skôr priemerná. Batéria ponúka kapacitu len 2510 mAh, no výdrž je prekvapivo celkom dobrá.

Klasický smartfón s týmito parametrami by stál možno 400 – 500 eur. Pre zákazníkov, ktorí v prvom rade pozerajú na štýl, je to pravdepodobne najideálnejší smartfón. Aj keď parametre špičkové nie sú.

Náš tip
Motorola razr teraz s veľkou zľavou. Kúpili by ste si ju?

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • KalichVydra

    Pekná imidžovka

+