MojAndroid

Prinášame vám ďalšiu, v poradí už 14. časť podcastu MôjAndroid Podcast. V nej sme sa v zložení Michal Chabada (šéfredaktor), Miroslav Schwamberg (zástupca šéfredaktora) porozprávali o skladacom smartfóne Motorola Razr 2019. Toto zariadenie sme mali možnosť vidieť naživo, priamo na jeho predstavení.

Vyzerá to tak, že Motorola prišla na ideálne využitie skladacieho displeja. Doteraz sme mohli vidieť veľké smartfóny, z ktorých sa po otvorení stali tablety. Motorola Razr 2019 ponúka v otvorenom stave rozmery klasického smartfónu, no po zatvorení ide o príjemne kompaktné zariadenie. Ale viac už v podcaste:

Opäť podcastujeme

MôjAndroid Podcast pôvodne vznikol ešte v roku 2016, kedy však ľudia na Slovensku neboli na tento typ obsahu veľmi zvyknutí. Dnes je už ale situácia našťastie iná a aj my vám tak opäť raz prinášame informácie pomocou hovoreného slova. Vypočuť si nás budete môcť minimálne raz týždenne, a to prostredníctvom služieb SpotifyGoogle Podcasty a Apple Podcasty. Veríme, že sa vám bude tento typ obsahu páčiť a že vám pomôže skrátiť dlhé chvíle napríklad pri cestovaní.

Náš tip
Motorola Razr naživo: Takto vyzerá a funguje najlacnejší skladací smartfón
2.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+