MojAndroid

Motorola Mobility oznámila v treťom štvrťroku 2011 zisk, a predala 4,8 milióna smartfónov v období končiacom 30. septembrom. V ozname bolo aj uvedené, že predaj tabletov za rovnaké obdobie skončil na čísle 100 000 s operačným systémom Honeycomb. Pre porovnanie, za rovnaké obdobie roku 2010 sa predalo 3,8 milióna smarfónov, Xoom vteda nebol dostupný, ale v druhom štvrťroku bolo predaných až 440 000 tabletov, podľa údajov od Motorola Mobility. Čo je celkom slušné číslo.

Motorola tiež aktualizovala správu o jej zlučení s Google, ale zopakovala len správu, že o tomto kroku budú akcionári hlasovať 17. novembra a všetko bude závisieť od právnych v USA, Európe, Kanade, Číne , Izraeli, Rusku, Tchaj-wane a Turecku. Dohoda by mohla byť ukončená a popísaná koncom roku 2011 alebo začiatkom budúceho roku. Motorola vyčíslila náklady na zlúčenie v sume 18  miliónov dolárov.

Zdroj: Motorola

29.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+