MojAndroid

Motorola aktualizovala svoju stránku, kde zverejňuje zoznam aktualizácií Android 4.0 Ice Cream Sandwich pre svoje mobilné zariadenia. Najnovšia správa určite nepotešila obyvateľov USA, pretože hovorí o aktualizácii Motorola RAZR v druhom štvrťroku 2012 v celosvetovom meradle, okrem Spojených štátov amerických. V USA je aktualizácia zatiaľ prezentovaná ako „plánovaná“. Aktualizácia by sa mala dotýkať ázijsko-pacifického regiónu, Európy, Stredného východu, Afriky, Latinskej Ameriky, Južnej Kórei, Japonska, Číny a Kanady.

Je pravda, že CDMA a LTE vytvárajú rozdiel v kóde, podobne ako je to aj s hardvérom, Motorola preto musí vyčleniť viac priestoru pre úpravu operačného systému, aby nedošlo pri jeho uvedení na trh k závažným chybám.

V zozname aktualizácii nefiguruje len Motorola RAZR, zoznam je obsiahlejší. Dobrou správou je, že väčšina nových zariadení od spoločnosti Motorola sa aktualizácie dočká. Kompletný zoznam zariadení s aktualizáciou Android 4.0 ICS nájdete v tabuľke:

 

Zdroj: Motorola

13.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+