MojAndroid

V tento deň v roku 1928 v Chicagu, založili bratia Paul a Joseph Galvinovci, iba s jedným výrobkom a piatimi zamestnancami, zakladateľskú spoločnosť Motorola, Galvin Manufacturing Corporation. Keď sa rýchlo posunieme k dnešnému dňu a k oslavám #90yearsmotorola, nie je pochýb o tom, že sme zmenili technologický priemysel.

Náš prvý produkt bol navrhnutý v roku 1928 s cieľom riešiť problémy s výdržou batérie, čo je výzva, ktorá existuje aj dnes, no naďalej sa pri nej zdokonaľujeme prostredníctvom inovácií a technologickej evolúcie. Eliminátor batérií od spoločnosti Galvin Manufacturing používal rádiá na batérie, ktoré fungovali na elektrickú energiu pre domácnosť, zatiaľ čo náš najnovší produkt, 5G moto modTM , rieši dnešnú potrebu po rýchlom pripojení. Vždy verní našej DNA, nikdy sme neprestali počúvať a snažiť sa prinášať to, na čom najviac záleží našim zákazníkom.

Produkcia prvého prenosného obojsmerného rádia v roku 1943, umožnenie komunikácie prvého pristátia na mesiaci so Zemou, predstavenie ikonického RAZR V3, ktorý zmenil dizajn mobilných telefónov a stal sa prvým zariadením, ktoré bolo aj módnym doplnkom, alebo technológia moto modTM, ktorá vášmu telefónu okamžite umožňuje premenu na reproduktor, rýchlu tlačiareň fotiek, gamepad, alebo 360° kameru, Motorola bola vždy zameraná na ľudí. Produkty sú navrhnuté tak, aby zlepšili život našich zákazníkov. Ako spoločnosť však chápeme, že naši ľudia sú v centre nášho úspechu. Máme tradíciu dlhoročného a oddaného vedenia s Paulom Galvinom, zakladateľom Galvin Manufacturing, ktorý strávil 28 rokov s helmou, až po súčasného prezidenta spoločnosti Sergia Buniaca, ktorý začal prvýkrát pracovať v spoločnosti Motorola v roku 1996 v oblasti marketingu a predaja mobilných telefónov.

Počas rokov má Motorola čo oslavovať a v priebehu histórie sa zaslúžila o niekoľko ohromujúcich chvíľ. Po 90 rokoch, od telefónov v automobiloch až po smartfóny, sme zostali verní nášmu cieľu prelomiť bariéry v inováciách a urobiť najlepšiu technológiu prístupnú pre všetkých užívateľov a v najjednoduchšom formáte. Tešíme sa, že počas nasledujúcich 90 dní budeme s vami zdieľať náš príbeh s úspechmi, míľnikmi, zaujímavými faktami  a kvízmi na Facebooku alebo Instagrame. Dnes vás žiadame, aby ste s nami oslavovali #90yearsmotorola a odniesli si túto správu: to najlepšie ešte len príde.

25.9.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+