MojAndroid

V posledných dňoch ste sa na našom webe mohli zapojiť do súťaže o novú Motorolu one zoom. Stačilo odpovedať na 3 jednoduché otázky a boli ste zaradení do žrebovania. Súťaž je na konci a my poznáme meno výhercu, ktorý získal najvybavenejší smartfón od Motoroly, Motorolu one zoom.

Motorola one zoom: To najlepšie od Motoroly

Motorola one zoom je najnovším a zároveň najlepšie vybaveným smartfónom výrobcu. Ponúka veľmi pekný AMOLED displej so zabudovaným skenerom odtlačkov prstov, no najväčším lákadlom je fotoaparát. Vzadu sa nachádza štvorica snímačov:

  • 48 MP hlavný snímač, f/1.7, PDAF, OIS
  • 8 MP teleobjektív, f/2.4, 3x optický zoom, OIS
  • 16 MP ultra širokouhlý objektív, f/2.2
  • 5 MP snímač hĺbky poľa

Aktuálnym trendom v mobilnej fotografi je ulra širokouhlý objektív, ktorý nesmie chýbať ani v tomto prípade. Avšak špecialitou je práve teleobjektív, ktorý ponúka až trojnásobné optické priblíženie. Navyše, disponuje aj optickou stabilizáciou obrazu, čo zaručí ostré fotografie v každej situácii.

Správne odpovede a výherca nového smartfónu

Súťaž trvala od 26.9.2019 do 10.10.2019. Zapojených bolo celkovo 6 952 súťažiacich, správne odpovedalo 6 836 z nich. Otázky boli nasledovné:

1. Akou unikátnou technológiu disponuje čítačka odtlačkov prstov v displeji Motorola one zoom?
a) ohrievanie prsta pri vonkajšej teplote nižšej ako 5 °C
b) okrem odtlačku prsta dokáže rozoznať aj očnú dúhovku
c) strojové učenie pre rýchlejšie rozpoznávanie odtlačku

2. Aké veľké optické priblíženie prináša zadný fotoaparát Motorola one zoom?
a) 2-násobné
b) 3-násobné
c) 5-násobné

3. Aká je kapacita batérie Motorola one zoom, ktorá zabezpečí jej výdrž až 2 dni?
a) 2 000 mAh
b) 3 000 mAh
c) 4 000 mAh

Spomedzi všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali výhercu, ktorým sa stáva Veronika Čanecká. Výherkyni srdečne blahoželáme a všetkých ostatným zúčastneným ďakujeme za zapojenie. Výherkyňa už bola kontaktovaná e-mailom.

Aj keď ste teraz nevyhrali, nemusíte vôbec zúfať – na webe MojAndroid.sk nájdete pravidelne súťaže o hodnotné ceny a nabudúce sa šťastie usmeje možno práve na vás! Stačí, keď nás budete pozorne sledovať aj naďalej a určite vám žiadna ďalšia súťaž neujde!
11.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+