MojAndroid

V posledných dňoch ste sa na našom webe mohli zapojiť do súťaže o novú Motorolu one vision. Stačilo odpovedať na 3 jednoduché otázky a boli ste zaradení do žrebovania. Súťaž je na konci a my poznáme meno výhercu, ktorý získal smartfón so skvelým pomerom cena/výkon, Motorolu one vision.

Motorola one Vision: Nový kráľ pomeru ceny a výkonu

Nebudeme preháňať, ak Motorolu one vision označíme za nového kráľa strednej triedy. Moderný natiahnutý displej, vynikajúci fotoaparát, nadštandardný výkon a pamäť a skvelo odladený systém s istými a rýchlymi aktualizáciami spolu vytvárajú zariadenie, ktoré je hodné aj dvojnásobnej cenovky.

Fotoaparát vás nesklame ani pri nočných fotografiách a videu. Výhodou sú aj špeciálne Moto akcie, vďaka ktorým je používanie telefónu praktickejšie a jednoduchšie.

Správne odpovede a výherca nového smartfónu

Súťaž trvala od 7. do 30. júna. Zapojených bolo celkovo 5 436 súťažiacich, správne odpovedalo 5 120 z nich. Otázky boli nasledovné:

1. Ako sa volá funkcia kamery Motorola One Vision, ktorá zabezpečuje dokonalé fotografie aj v obmedzenom svetle?
a) HDR snímka
b) Nočné videnie
c) Šero boost
2. Aký pomer strán má 6,3″ displej Motorola One Vision?
a) 21:9
b) 19:6
c) 16:7
3. Ako sa volá systém, ktorý zabezpečuje majiteľom Motorola One Vision bleskurýchle aktualizácie a všetky ostatné výhody čistého Androidu?
a) Android Max
b) Android One
c) Android Pure

 

Spomedzi všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali výhercu, ktorým sa stáva Ivan Ágh! Výhercovi srdečne blahoželáme a všetkých ostatným zúčastneným ďakujeme za zapojenie.

Aj keď ste teraz nevyhrali, nemusíte vôbec zúfať – na webe MojAndroid.sk nájdete pravidelne súťaže o hodnotné ceny a nabudúce sa šťastie usmeje možno práve na vás! Stačí, keď nás budete pozorne sledovať aj naďalej a určite vám žiadna ďalšia súťaž neujde!

9.7.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+