MojAndroid

Motorola one vision je pokračovaním série smartfónov spoločnosti Motorola s platformou Android One. Pod ňu spadajú smartfóny, ktoré fungujú s prakticky čistým Androidom a majú tak zaručenú podporu rýchlych aktualizácií od Google. Motorola one vision však nezaujme iba svojím systémom, ale aj skutočne veľkou batériou či podporou rýchleho nabíjania.

TIP: Pre viac informácií, navštívte oficiálny web www.motorola.sk

Ďalšie časti seriálu:

Náš tip
Motorola one vision a výborný fotoaparát s nočným videním
Náš tip
Motorola one vision a filmový displej s pomerom 21:9
Náš tip
Motorola one vision a prémiový dizajn v strednej triede
Náš tip
Motorola one vision a najlepší pomer ceny a výkonu
Náš tip
Motorola one vision a systém Android One
Náš tip
Motorola one vision a veľký displej v kompaktnom tele

Veľká batéria je základom pre skvelú výdrž

Je jedno, aké skvelé funkcie ponúkajú telefóny, ak nevydržia dosť dlho na jedno nabitie. Spoločnosť Motorola si to uvedomuje a aj preto ponúka vo svojom najnovšom smartfóne batériu s kapacitou až 3500 mAh. Tá je dostatočná na to, aby zvládla napájanie telefónu v priebehu celého dňa aj pri skutočne aktívnom používaní.

Spoľahnúť sa môžete na bezproblémovú výdrž na jedno nabitie bez ohľadu na to, čo s telefónom budete robiť. My sme ho počas testovania nedokázali vybiť za deň ani raz, a to sme ho nijako nešetrili. Aktívne sme synchronizovali množstvo komunikačných a sociálnych sietí, telefón využívali aj 3-4 hodiny počas dňa na najrôznejšie náročné operácie, akými sú GPS navigácia, sledovanie videí a hranie hier a predsa nám večer ešte ostávala extra energia v batérii.

Pre menej náročných používateľov to zasa znamená, že s telefónom budú môcť fungovať aj dva dni na jedno nabitie. Tu zasa ocenia výbornú výdrž v pohotovostnom režime, kedy percentá nabitia batérie telefónu klesajú iba veľmi pomaly.

Rýchle nabíjanie ako bonus

Motorola one vision vydrží dlho na jedno nabitie, no zároveň sa aj veľmi rýchlo nabije. Priamo v balení telefónu nájdete rýchlonabíjačku, ktorá dodá telefónu za pár minút dosť energie na niekoľko hodín používania.

Za pol hodinu nabijete telefón takmer na 50 %, čo v preklade znamená prakticky celý deň používania. Ak dôjde k tomu, že telefón budete chcieť nabíjať až doplna, počkáte si na to menej ako dve hodiny, čo je pri tejto kapacite batérie skutočne výborná hodnota.

Aj keď sa pristihnete pri tom, že máte telefón takmer vybitý a zrazu ho potrebujete so sebou niekde vziať na pár hodín, nemusíte sa báť. Stačí ho doslova na niekoľko minút pripojiť k nabíjačke a máte istotu, že vám telefón vydrží až kým sa nevrátite.

TIP: Pre viac informácií, navštívte oficiálny web www.motorola.sk

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Motorola Slovensko.

22.5.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+