MojAndroid

Hneď na začiatok musíme povedať, že Nová Motorola One sa výrobcovi naozaj vydarila. Je trefou do čierneho a mínusy sa vzhľadom k cene zariadenia hľadajú ťažko. Nejaké by sa určite našli, avšak plusy jednoznačne prevážia. Z Motoroly One sa tak stáva jedno z najlepších zariadení  v pomere cena/výkon, aké si na našom trhu môžete kúpiť.

Len 249 eur

Za 249 eur dostanete zariadenie, ktoré veľmi dobre vyzerá a je príkladne spracované. Na použitých materiáloch sa rozhodne nešetrilo. Rovnako získate smartfón, ktorý by sme mohli zaradiť medzi “kompaktné” a nebude vám vytŕčať z vrecka.

Podpora rýchleho nabíjania s rýchlonabíjačkou a kompatibilným káblom je v tejto cenovej kategórii raritou. Navyše, Motorolu One nabijete pomocou aktuálneho USB-C konektora. Konkurencia v tejto cene väčšinou ešte stále ponúka microUSB. Ruka v ruke s rýchlosťou nabíjania ide aj výdrž batérie. Tá disponuje kapacitou 3000 mAh a môžete sa pokojne tešiť až na dva dni bez nabíjačky. Pokiaľ patríte medzi najnáročnejších používateľov, deň zvládnete bez problémov.

Vydarený smartfón

Ďalšou výhodou Motoroly One je čistý Android, ktorý je dostatočne rýchly a neobsahuje žiadne zbytočné aplikácie, ktoré nepotrebujete. Výborná je aj optimalizácia systému. Všetko je pekne plynulé a dostatočne rýchle. V tejto cenovej kategórii neponúka žiadny iný smartfón podobné parametre alebo takýto podarený dizajn. Motorola One je v tomto smere naozaj jedinečná. Motorola One sa jedným slovom vydarila.

Článok vznikol v spolupráci s Motorola Slovensko.

Ďalšie články zo seriálu 5 dní s Motorolou One:

 

27.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+