MojAndroid

Asi to poznáte. Ráno sa ponáhľate do práce, ale svoj telefón ste večer zabudli nabiť. Máte sotva 5 % batérie a do pol hodiny musíte odísť. Čo teraz? Rýchlo hodím telefón na nabíjačku a budem dúfať, že sa za pol hodinku nabije dostatočne na to, aby so mnou vydržal celý deň.

Turbo Charge v priamom prenose

V prípade Motoroly One dúfať nemusíte. Vďaka funkcii rýchleho nabíjania, ktorú Motorola nazýva Turbo Charge, dokážete tento smartfón nabiť z 0 na 50 percent za niečo vyše pol hodinky. Pokiaľ teda máte 5 % batérie, za pol hodinu na nabíjačke sa bez problémov dostanete na spomínaných 50. S polovicou batérie si hravo vystačíte počas celého pracovného dňa, nebudete sa musieť pritom nijako zvlášť obmedzovať.

Motorola One prichádza s rýchlonabíjačkou a kompatibilným káblom priamo v balení. Rýchle nabíjanie je aktuálne výsadou hlavne vlajkových lodí. Tento smartfón sa štandardu vyhol a je dôkazom toho, že aj v cenovej kategórii do 250 eur môžete svoje zariadenie nabiť rýchlo a navyše pomocou USB-C konektora.

Z 0 na 100 % za 1 hod 42 min

Náš reálny test rýchlosti nabíjania ukázal, že z 0 na 100 % túto Motorolu nabijete už za hodinu aj 42 minút. V našej tabuľke rýchlosti nabíjania sa dokonca s týmto časom dostala pred niektoré vlajkové lode konkurenčných výrobcov.

Za 15 minút nabijete Motorolu One na slušných 25 percent, za pol hodinu máte percent 42. Po hodine na nabíjačke je toto zariadenie nabité na 74 percent. Tieto čísla sú reálne namerané v našich testoch a patria medzi tie lepšie. V podobnej cenovej kategórii, v akej sa Motorola One nachádza nemá v rýchlosti nabíjania prakticky žiadnu konkurenciu.

Článok vznikol v spolupráci s Motorola Slovensko.

Ďalšie články zo seriálu 5 dní s Motorolou One:

21.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+