MojAndroid

Spoločnosť Motorola neváha a pre svoj smartfón moto X4 prináša májovú bezpečnostnú aktualizáciu spolu s opravou chýb v rámci systému. Aktualizácia vylepšuje aj zraniteľnosti, ktorými trpel smartfón po predošlej aktualizácii na systém Android Oreo.

Náš tip
10 dní s Motorolou Moto g6: Inteligentné režimy hlavného fotoaparátu [9. časť]
Náš tip
Test rýchlosti nabíjania: Galaxy Note 8 vs moto g6 plus vs Honor10 | VIDEO
Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Motorola moto X4.

Motorola moto X4 | Aktualizácia

Aktualizácia poteší obzvlášť majiteľov “Android One” verzie, ktorí zaznamenali problémy pri prechode z Android 8.0 Oreo na verziu Android 8.1 Oreo. Májový bezpečnostný balíček tak so sebou prináša aj opravu v prípade problémov s MTP, ADB a USB pripojením pre funkcionalitu Android Auto. Kódové označenie aktualizácie je OPW28.2.

Náš tip
Motorola Moto Z3 Play vs Moto Z2 Play | POROVNANIE
Náš tip
Motorola Moto Z3 Play oficiálne: Zet-ko pre rok 2018

Dostali ste už novú softvérovú aktualizáciu? Akú verziu zabezpečenia používate v súčasnosti na vašom Android zariadení? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+