MojAndroid

Motorola Moto X sa v spoločnej histórii Googlu a Motoroly stala najhoršie utajeným tajomstvom. O tomto zariadení vieme v podstate už všetky podrobnosti a to nielen čo sa týka hardvérovej výbavy, ale aj tej softvérovej. Všetky doteraz známe informácie nájdete v našej téme týždňa, kde sme zhrnuli všetko dôležité. Ešte pred oficiálnym predstavením, ktoré je naplánované na 1. august, však máme pre vás niekoľko zaujímavých informácií.

Moto-X-dual-LTE-antenna-645x342

Zdrojom najnovších správ je Taylor Wimberly, zakladateľ portálu Android and Me, ktorý doteraz pravdivo informoval o viacerých parametroch Motoroly Moto X. Podľa jeho zdroja vo vnútri spoločnosti bude Moto X disponovať Gorilla Glass sklom zlisovaným s polymérom tak, že medzi displejom a ochranným sklom nebude žiadna medzera. Novinkou je tiež prítomnosť duálnej LTE a samostatnej 2G/3G antény. Prekvapujúcou je informácia o tom, že Google by mohol spolu s Moto X uviesť aj xWATCH/Google hodinky. Tie by údajne mohli slúžiť aj na autentifikáciu používateľa s telefónom. Na potvrdenie tejto informácie si však musíme počkať ešte niekoľko dní.

Zdroj: androidauthority

25.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+