MojAndroid

Očakávané predstavenie smartfónu Motorola Moto X sa bude konať 1. augusta na mediálnej udalosti v New Yorku. Už špekulácie naznačovali, že vlajková loď spoločnosti bude predstavená práve v tomto mesiaci, včerajšia správa na sociálnej sieti Twitter nás však o tom uistila.

BPkCsRbCUAAJOSC.jpg-large

Motorola publikovala obrázok, ktorým pozýva na udalosť predstavenia nového smartfónu. Ako môžete vidieť, je na ňom dobre viditeľná aj Moto X v bielej a čiernej farbe. Predpokladá sa, že po predstavení sa ihneď spustia predobjednávky a následne v ďalších týždňoch sa začne s ich dodávkami. O Motorole Moto X sa všetko podrobné dozviete v téme týždňa Téma týždňa: Všetko, čo vieme o smartfóne Motorola Moto X. Vašej pozornosti by nemal ujsť ani článok o Clear Pixel fotoaparáte, ktorý Moto X obsahuje.

Zdroj: cultofandroid

20.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+