MojAndroid

Spoločnosť Lenovo naďalej zdokonaľuje svoje portfólio príslušenstva MotoMods pre zariadenia línie Moto Z. Pre slovenských zákazníkov teraz prináša nový MotoMod Polaroid Insta-Share Printer, ktorý prináša polaroidovú tlačiareň fotiek priamo na váš smartfón.

Náš tip
TEST Moto Mods – Power Pack, Gamepad, 360° kamera a ďalšie

Návrat tlačených fotografií

MotoMod je aj v tomto prípade priamym rozšírením smartfónu a umiestňuje sa na jeho zadnú stranu. Pred samotnou tlačou pritom môžete fotografii pridať filter a upraviť ju tak podľa svojich predstáv. Vďaka špeciálnemu papieru Zink pritom na tlač nepotrebujete žiaden atrament a fotografiu máte vytlačenú vo fyzickej forme iba niekoľko sekúnd po jej vytvorení. Odporúčaná maloobchodná cena nového MotoMod bude 149 EUR.

Špeciálna akcia pre hráčov

Okrem toho si spoločnosť Lenovo prichystala špeciálnu akciu, ktorá osloví najmä hráčov. Pri kúpe smartfónu Motorola Moto Z2 Play u operátora Orange dostanete úplne zadarmo špeciálny herný MotoMod Gamepad, ktorý nahrádza plnohodnotný herný ovládač a umožní vám užiť si mobilné hry tak, ako ste ich nikdy nevideli.

19.3.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+