MojAndroid

Americká spoločnosť Motorola predstavuje každoročne novú generáciu svojej série G. Jedná sa o smartfóny strednej triedy s dostupnou cenou, ktoré sa predávajú aj na našom trhu. Budúci rok by sa mali stúpenci tejto značky dočkať už 7. generácie tohto radu a rendery jednotlivých modelov si môžu prezrieť už dnes. Prišiel s nimi server DroidShout a okrem ich vzhľadu prezradil aj niečo málo z ich špecifikácií. Z pohľadu dizajnu sa modely Moto G7, Moto G7 Plus, Moto G7 Power a Moto G7 Play, ako ukazujú obrázky, príliš líšiť nebudú.

Prednú stranu bude pri všetkých modeloch zaberať displej s pomerom strán 18:9 a výrezom pre selfie kameru. Pri prvých dvoch menovaných bude v tvare kvapky a pri zvyšných široký ako pri predošlej generácie. Pod ním sa nachádza logo Motoroly. Na zadnej strane nájdeme fotoaparát s LED bleskom v typickom prstenci. Pri Moto G7 a Moto G7 Plus bude duálny a pri Moto G7 Play a Moto G7 Power bude mať len jeden snímač. V zadnom logu Motoroly sa nachádza snímač odtlačkov prstov. Motorola Moto G7 by sa mala na rôznych trhoch predávať buď s 3 GB RAM alebo 4 GB RAM respektíve s 32GB alebo 64GB vnútornou pamäťou. Predstavenie radu G7 sa očakáva na prelome marca a apríla budúceho roka.

Náš tip
Motorola One: Ako z tohto smatfónu vyťažiť maximum | Tipy a triky
21.12.2018
Zdroj: GSMarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+