MojAndroid

Motorola moto g7 plus je najvybavenejším modelom spomedzi noviniek, ktoré výrobca predstavil len nedávno. Láka na vydarený dizajn, pekný a veľký displej s výrezom v tvare slzy a kvalitný fotoaparát s automatickým zaostrovaním a optickou stabilizáciou obrazu. Veľmi výhodný je aj pomer cena/výkon, pretože všetky tieto funkcie získate za odporúčanú cenu 299 eur.

Ku kvalitnému smartfónu sa však hodí aj kvalitné príslušenstvo. Výber je naozaj veľký a je len na zákazníkovi, aké príslušenstvo si zvolí. V tomto článku nájdete výber zaujímavého príslušenstva, s ktorým bude vaša Motorola moto g7 plus ešte lepšia.

Pamäťové karty

Kapacita vnútorného úložiska novej Motoroly moto g7 plus je veľmi slušných 64 GB. Pokiaľ by vám bolo málo, bez problémov si úložisko viete rozšíriť pomocou pamäťových kariet microSD, a to až o maximálnu kapacitu 512 GB. Takáto pamäť znamená, že sa vo svojich multimédiách, fotografiách, videách, hudbe a podobne už nebudete musieť obmedzovať. Možnosť vložiť do smartfónu pamäťovú kartu už nie je v dnešnej dobe štandardom.

Kúpiť pamäťovú kartu microSD s kapacitou 128 GB pre Motorolu moto g7 plus

Kúpiť pamäťovú kartu microSD s kapacitou 256 GB pre Motorolu moto g7 plus

Kúpiť pamäťovú kartu microSD s kapacitou 512 GB pre Motorolu moto g7 plus

Slúchadlá

Po zvukovej stránke nenechal výrobca nič na náhodu a svoju obľúbenú hudbu môžete počúvať aj prostredníctvom slúchadiel s 3,5 mm audio konektorom. Pokiaľ vás viac lákajú nové bezdrôtové technológie, problémom nebude ani použitie bluetooth slúchadiel. V prípade kvalitnejších bezdrôtových slúchadiel sa nemusíte obávať ani o kvalitu zvuku, prenos je zabezpečený prostredníctvom bluetooth vo verzii 5.0.

Kúpiť slúchadlá značky JBL pre Motorolu moto g7 plus

Kúpiť bluetooth slúchadlá značky Creative pre Motorolu moto g7 plus

Kúpiť bluetooth slúchadlá Sennheiser pre Motorolu moto g7 plus

Držiak do auta

Svoju Motorolu moto g7 plus môžete použiť napríklad aj ako navigáciu do auta, no budete na to potrebovať aj držiak to auta. S ním bude navigovanie pomocou vášho smartfónu hračkou.

Kúpiť držiak do auta pre Motorolu moto g7 plus

Článok vznikol v spolupráci s Motorolou.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Motorola moto g7 plus a vynikajúce schopnosti videa [3. deň]
Náš tip
Motorola moto g7 plus a veľký displej v malom tele [7. deň]
Náš tip
Motorola moto g7 plus ponúka neprekonateľný pomer ceny a výkonu [5. deň]

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+