MojAndroid

Spoločnosť Motorola oznámila, že jej celá séria smartfónov Motorola moto g7 je odteraz súčasťou programu Android Enterprise Recommended. Táto pečať garantuje, že zariadenia moto g7 spĺňajú prísne požiadavky definované spoločnosťou Google, aby vyhovovali dnešným biznis potrebám. Požiadavky zahŕňajú: minimálne hardvérové požiadavky, podporu hromadného nasadenia zariadení so systémom Android a doručenie bezpečnostných aktualizácií Android do 90 dní od vydania spoločnosťou Google.

Séria moto g7 ostáva verná záväzku Motorola poskytovať prémiové funkcie za dostupnú cenu. Moto g7 power predĺži bežné jednodenné používanie smartfónu vďaka viac ako 60-hodinovej výdrži na batériu. S moto g7 zachytíte najostrejšie detaily vďaka optickej stabilizácii obrazu a schopnosťami fotografovania pri slabom osvetlení. Moto g7 je o 50 % rýchlejší ako predchádzajúce generácie. 

Moto g7 power: Masívna výdrž batérie znamená, že nikdy nezmeškáte dôležitý hovor alebo email

Model moto g7 power bol navrhnutý tak, aby riešil najdôležitejší problém so smartfónmi: životnosť batérie. Obsahuje 5000 mAh batériu, takže vaši zamestnanci môžu pracovať v pohybe viac ako 60 hodín na jedno nabitie. Keď je potrebné doplniť energiu, s nabíjaním TurboPower je možné získať hodiny energie už po pár minútach nabíjania. Moto g7 power je navyše podporovaný silnou mobilnou platformou Snapdragon 632, ktorá rýchlo reaguje a pomáha tak užívateľom pracovať efektívnejšie.

 

Moto g7 plus: Rýchly a responzívny, s pôsobivým fotoaparátom

Nový Moto g7 plus je o kvalite a responzívnom výkone – navrhnutý tak, aby stíhal vysoké tempo podnikania. Tí, ktorí sú na cestách, sa nikdy nebudú musieť obávať, že zmeškajú najnovší email, novinku alebo hovor vďaka batérii s celodennou výdržou s 27W nabíjaním TurboPower, ktorý zabezpečí 12 hodín používania iba za 15 minút nabíjania. V kombinácii s mobilnou platformou Qualcomm Snapdragon 636, sa jedná o doteraz najrýchlejšie géčko. Vaše fotografie sa dostanú na ďalšiu úroveň, dokonca aj pri slabom svetle, vďaka optickej stabilizácii obrazu, ktorá redukuje rozmazanie pri pohybe a AI-riadeným softvérom fotoaparátu, ktorý automaticky generuje optimalizované druhé fotky. 6,2-palcový displej Max Vision s minimalistickým výrezom v tvare slzy, poskytuje plnohodnotný zážitok z obsahu v rozlíšení Full HD+, zosilnený krištáľovo čistými stereo reproduktormi od Dolby Audio, aby boli vaše konferenčné hovory a prezentácie na ďalšej úrovni.

Moto g7: Fotoaparát, ktorý je tak bystrý ako vy

Zachytávanie, tvorba a zdieľanie obsahu nebolo nikdy jednoduchšie vďaka novému moto g7. Videá a obrázky ožívajú na jeho 6,2-palcovom Max Vision Full HD+ displeji s minimalistickým výrezom v tvare slzy. 12-megapixelový systém duálnych fotoaparátov je vybavený efektami rozmazania, Zvýraznenej farby, Automatickým Zachytením Úsmevu a Google Lens, takže môžete rozpútať kreativitu svojich pracovníkov. Moto g7 je o 50% rýchlejší ako predchádzajúca generácia, dokáže riešiť najintenzívnejšie kreatívne úlohy vďaka super responzívnej mobilnej platforme Snapdragon 632, zatiaľ čo nabíjanie TurboPower a batéria s celodennou výdržou vám pomôžu prekonať aj tie najdlhšie kreatívne sedenia. A so zdokonaleným kontúrovaným dizajnom Gorilla Glass, vyzerá rovnako dobre, ako aj funguje.

 

Moto g7 play: Všetok základ pre biznis

S mobilnou platformou Snapdragon 632, je moto g7 Play o 60% rýchlejší ako predchádzajúca generácia. Jeho kompaktný dizajn sa môže pochváliť ultra veľkým 5,7-palcovým Max Vision displejom s rozlíšením HD+ a s pomerom strán 19:9, ktorý prináša expanzívnu zábavu na dlani. A ak príde moment, ktorý sa opakuje raz za život, stihnete ho zachytiť vďaka 13-megapixelovému zadnému fotoaparátu s PDAF a nulovým oneskorením uzávierky, ktorá sa v okamihu zameria na váš predmet.

Náš tip
Motorola moto g6 a g6 plus dostávajú Android 9.0 Pie [DOPLNENÉ: G6 PLUS AJ NA SLOVENSKU]
11.3.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+