MojAndroid

Motorola po odkúpení čínskou spoločnosťou Lenovo naďalej vydáva svoje telefóny pod vlastnou značkou. Hlavné predaje posledné roky plní jej rada Moto G. Tá by sa aj tento rok mala dočkať novej generácie s poradovým číslom 6. Oficiálneho predstavenia noviniek by sme mali dočkať už tento týždeň, ale už dnes si môžeme pozrieť ich oficiálne rendery. Pôjde rovno o tri modely – základný Moto G6, väčší Moto G6 Plus a lacnejší Moto G6 Play.

Náš tip
Motorola pravdepodobne odhalila dátum predstavenia svojich moto G6!

Moto G6

Základný model Moto G6 by mal priniesť Full HD+ displej, procesor Qualcomm Snapdragon 450 s operačnou pamäťou 4GB RAM, 64GB vnútornej pamäte, 16 megapixelovú selfie kameru a duálny fotoaparát s 12 a 5 megapixelovým snímačom podporeným LED bleskom. Skener odtlačkov za nachádza pod displejom.

Moto G6 Plus

Väčší Moto G6 Plus má mať 6 palcový Full HD displej s pomerom strán 18:9, procesor Snapdragon 630 s pamäťou 6GB RAM. Taktiež by mal mať zatiaľ nešpecifikovaný duálny fotoaparát.

Moto G6 Play

Najlacnejší Moto G6 Play bude mať fotoaparát len s jedným 13 megapixelovým snímačom. Selfie kamera by mala mať 8 megapixelov. Ďalej by mal mať 5,7 palcový HD+ displej, procesor Snapdragon 430 s pamäťou 3GB RAM a 32GB vnútornej pamäte.

16.4.2018
Zdroj: PhoneArena
  • pekné spracovanie ale tak „nič nové“ toto už poznáme z X4.

  • nedam nikdy

    Dufam, ze tam uz bude notifikacna dioda.

+