MojAndroid

Smartfón Motorola Moto G6 Play sa na Slovensku dočkal aktualizácie na verziu systému Android 9.0 Pie. Jej súčasťou je aj januárová bezpečnostná záplata systému Android. Aktualizácia s označením PPP29.55-25 a veľkosťou 991,3 MB je dostupná pre všetky zariadenia Motorola G6 Play zakúpené vo voľnom predaji a u mobilných operátorov.

Podpora VoLTE pre zákazníkov Slovak Telekom

Hlavnou novou funkciou aktualizácie je pridanie podpory technológie VoLTE pre zákazníkov spoločnosti Slovak Telekom. Po aktualizácii telefónu a aktivácii služby VoLTE na SIM karte si môžete užívať všetky výhody volaní v 4G sieti Telekom SK vrátane HD hovorov vo vysokej kvalite, takmer okamžitého spojenia hovorov a nepretržitej dostupnosti 4G internetového pripojenia počas prebiehajúceho hlasového hovoru. V telefóne zostala súčasne zachovaná podpora volaní cez VoLTE a VoWiFi v sieti operátora Orange Slovensko

Všetky výhody Android 9.0 Pie

Android 9.0 Pie samozrejme prináša aj vylepšenú formu inteligentnej regulácie intenzity podsvietenia displeja a adaptácie batérie, ktorá optimalizuje spotrebu batérie v rámci málo používaných aplikácií. Nechýba ani podpora tmavého režimu pre rôzne aplikácie vrátane menu rýchlych nastavení, ktoré sa nachádza v notifikačnej lište. Pokiaľ ste už aktualizáciu obdržali, môžete sa o svoje dojmy podeliť v komentároch.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
16.4.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+