MojAndroid

Zrejme nikomu dnes netreba pripomínať, že sa rozdiel medzi smartfónmi z rôznych cenových kategórií neustále zmenšuje. Vďaka tomu si dnes môžete kúpiť telefón, ktorý sa v mnohom podobá na vlajkovú loď, no predáva sa za omnoho nižšiu cenu.

Presne to je aj prípad motoroly moto g6, ktorá si pomerom ceny a výkonu získava srdcia mnohých používateľov. Tento šikovný telefón sa predáva len za cenu 250 €, no len málokto by ho na takúto cenovku odhadol. Najnovší prírastok do modelového radu g od spoločnosti motorola totiž disponuje skvelo spracovanou konštrukciou a poriadne prémiovým dizajnom. Bez akýchkoľvek pochýb teda možno tvrdiť, že kvalita konštrukcie tohto smartfónu strednej triedy je zrovnateľná s tými najdrahšími top-endmi.

Aby sme vám však ukázali, ako na toto zariadenie reagujú bežní spotrebitelia, rozhodli sme sa vyraziť do ulíc. Spolu so sebou sme zobrali kameru, smartfón motorola moto g6 a niekoľkým náhodným okoloidúcim sme položili jednoduchú otázku. Tá znela nasledovne: „Čo myslíte, koľko stojí tento telefón?“. Odpovede našich respondentov boli vskutku zaujímavé, pričom si ich môžete všetky prezrieť na videu uvedenom vyššie.

Ako by ste reagovali, keby túto otázku položíme na ulici práve vám?

6.7.2018
 • Qvas

  Harry je este v redakcii?

  • Michal Chabada

   Nie, Harry už u nás nerobí, prešla do HN.

   • Qvas

    Skoda :( ak toto cita tak nech sa jej dari. A aj Vasej novej kolegyni :)

 • Marián Rudkaj

  Chlapec je zvyknutý na Apple a nesadol by mu procesor….
  Typický príklad človeka ktorý nemá ani šajnu o tom čo rozpráva ale snaží sa pôsobiť ako erudovaný odborník.
  Telefón v pohode pre bežných používateľov.
  Slečna pekná :)

+