MojAndroid

Koncom mesiaca júl dostáva aktuálne vylepšenia na poli bezpečnosti systému Android aj zariadenie s názvom Motorola Moto G5 (pôvodne ešte v predaji pod názvom Lenovo Moto G5). V minulom roku išlo o populárne zariadenie strednej či vyššej strednej triedy s veľmi dobrým pomerom cena/výkon.

Náš tip
Lenovo Moto G5: Legenda pokračuje | RECENZIA

Motorola Moto G5

Nová softvérová aktualizácia tohto zariadenia prináša vylepšenia pre zraniteľnosti systému Android na poli bezpečnosti (júlová bezpečnostná aktualizácia), pričom súčasťou balíčka je štandardne aj oprava chýb. Pre proces samotnej aktualizácie odporúčame zabezpečiť dostatok miesta na vnútornom úložisku, dostatok batérie a tiež silné, neobmedzené internetové pripojenie.

Nová generácia s označením “moto g6” už Android Oreo obsahuje. Moto G5 ako starší model stále čaká.
Náš tip
OnePlus 6 vs Motorola moto g6 – ktorý z nich fotí lepšie? | FOTO DUEL
Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Nedostatky sa hľadajú ťažko [10. časť]

Žiaľ, súčasťou aktualizácie nie je novší systém vo verzii Android Oreo, na ktorý zariadenie Motorola Moto G5 stále čaká. Dostali ste už júlovú bezpečnostnú aktualizáciu? Akú verziu zabezpečenia používate na vašom Android smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Informácie o tejto aktualizácii sme dostali ako čitateľský tip.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
30.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+