MojAndroid

Spoločnosť Motorola má na 28. júla pripravenú tlačovú konferenciu, na ktorej očakávame predstavenie nejakej novinky. Špekulovalo sa o druhej generácii hodiniek Moto G, no oveľa pravdepodobnejšie bolo oživenie dostupného modelu Moto G. Ten má za sebou už dve veľmi úspešné generácie a očakáva sa, že novinka pôjde v šľapajách svojich predchodcov. Ak by sme aj pochybovali o tom, čo má Motorola na svoju konferenciu nachystané, všetky pochybnosti odstránil jeden švajčiarsky predajca.

moto-g-3-cover

Ten totiž na svojej stránke začal ponúkať novú Motorolu Moto G, vďaka čomu máme prvýkrát detailný pohľad na to, ako novinka vyzerá a čo ponúka. Už na prvý pohľad je zrejmý zaujímavý a čerstvý vzhľad, no zaujímavosti sa nachádzajú aj pod povrchom. Ak sa predajca Digitec nemýli, tak nová Moto G ponúkne 5-palcový Full HD displej, 1,7 GHz 4-jadrový procesor, 2 GB pamäte RAM, 8 GB vnútornej pamäte a pripojenie k LTE sietiam. To je skutočné vylepšenie oproti vlaňajšiemu modelu, pričom cena u tohto predajcu je nastavená na 245 USD.

Samozrejme, pred predstavením smartfónu sa často stáva, že predajcovia nemajú úplné informácie a nie vždy tak na svojich stránkach zobrazia skutočné údaje o pripravovaných smartfónoch. Ak by sa ale tento predajca nemýlil, tak sa v prípade novej Motoroly Moto G máme skutočne na čo tešiť,

Zdroj: Digitec via engadget

22.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+