MojAndroid

Motorola Moto G je považovaná za jedno z najlepších zariadení s pomerom cena/výkon, hlavne vďaka skvelej softvérovej optimalizácií, hardvéru zo strednej triedy a nízkej cenovke. S blížiacim sa výročím predstavenia smartfónu však vychádzajú na povrch nové skutočnosti o pripravovanej 3. generácií Motorola Moto G. Okrem fotografie zadnej časti smartfónu sme sa dočkali aj úniku hardvérovej výbavy.

Motorola-Moto-G-3rd

Uniknutá fotografia údajne ukazuje prototyp nového modelu Moto G, ktorý nesie veľmi podobný dizajn, aký sme videli v nedávnych fotografiách Moto X. Zadný vzorovaný kryt ukazuje prítomnosť duálneho LED blesku, hneď pod šošovkou fotoaparátu.

Model z predchádzajúceho roka, ktorý bol vybavený 5-palcovým displejom s rozlíšením 720p, 1GB RAM a 8GB vnútornou pamäťou bude vylepšený po každej stránke. Tretia generácia tak prinesie lepší fotoaparát s rozlíšením 13MP vzadu a 5MP vpredu, mobilný čip Snapdragon 401 a o niečo lepšiu batériu s kapacitou 2300 mAh. Uvedené špecifikácie však nie sú oficiálne potvrdené, takže od reálneho modelu sa môžu ešte odlišovať.

Zdroj: phandroid

23.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+