MojAndroid

Motorola Droid RAZR je už starším smartfónom, ktorý bol spoločnosťou predstavený v októbri roku 2011. Vtedy fungoval s Androidom 2.3.5 Gingerbread a neskôr v roku 2012 bol aktualizovaný na novší Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Dnes sa objavili podrobnejšie informácie aj o update tohto telefónu na Android 4.1 Jelly Bean. Ten by sa podľa komentárov spoločnosti na sociálnej sieti Facebook mal objaviť už v 1Q 2013.

Update na Android 4.1 Jelly Bean si niektorí majitelia Motoroly Droid RAZR v USA mohli nainštalovať už počas Vianoc. Ukázalo sa však, že aktualizácia nie je úplne bez chýb a spoločnosť sa ju preto rozhodla stiahnuť. Aktualizovaný OS by mal používateľom ponúknuť funkcie Androidu 4.1, ako napríklad hlasového asistenta Google Now, projekt Butter alebo rozšírené notifikácie a chýbať by nemalo ani odľahčené používateľské prostredie Motoblur, ktoré ponúkne ešte lepší používateľský zážitok.

Zdroj: phandroid

4.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+