MojAndroid

Zo všetkých strán počuť klebety o vydaní Motoroly DROID 3 plánovanom na dnes. Doteraz nie je o novom smartfóne veľa informácií. Niečo málo sme už spomenuli v článku približne pre mesiacom. Pripomeniem, že z reklamných videí, ktoré boli neskôr stiahnuté sa dalo jasne vidieť, že Droid 3 je vybavený pravdepodobne 4″ displejom, HDMI portom, fotoaparátom s rozlíšením 8Mpx so schopnosťou natáčať Full HD video (1080p), novším prostredím MOTOBLUR a 5 riadkovou vysúvacou QWERTY klávesnicou s jedným riadkom určeným iba pre čísla.

Ak ste nedočkaví, a chcete sa o novom smartfóne dozvedieť niečo viac, stiahnite si používateľský manuál, ktorý sa nám podarilo stiahnuť zo stránky DroidLife. Pozrite sa, čo môžeme čakať od nového používateľského rozhrania a ďalších vylepšení, ešte pred plánovaným vydaním telefónu (7. júla 2011).

Okrem manuálu sa nám podarilo objaviť fotky z 360° pohľadu na telefón, ktorý bol uverejnený na stránke amerického operátora Verizon.

Zdroje: Phandroid, Droid-Life,

7.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+