MojAndroid

Hoci chcú Google a Motorola udržať skryté všetky informácie o Motorole Moto X do dnešného večera, kedy novinku predstavia v New Yorku, nedarí sa im to. Už včera v noci totižto na Chrome Web Store unikol nový plugin Motorola Connect, ktorý umožní majiteľom smartfónu Motorola s podporou technológie Connect čítať a odpovedať na SMS správy a hovory.

motorola-connect-1

motorola-connect-3 motorola-connect-2

Motorola Connect plugin umožňuje majiteľom najnovších Droid zariadení a novinky Motoroly Moto X ovládať ich SMS správy a hovory priamo v internetovom prehliadači Chrome. Plugin umožní SMS správy nielen čítať, ale priamo na ne aj odpovedať cez klávesnicu počítača, čo je výborná správa pre všetkých SMS maniakov. Hovory sa v notifikácii prehliadača iba zobrazia, na ich zdvihnutie však budete potrebovať už samotný smartfón. Takúto funkciu budú môcť využiť všetci majitelia týchto zariadení, bez rozdielu v mieste či sieti, ktorú používajú. Uvidíme, čo si pre nás Motorola a Google na večer pripravili a už teraz sa tešíme na to, čo predstavia. Tešíte sa aj vy?

Zdroj: AndroidPolice

1.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+