MojAndroid

Tohtoročný kongres mobilných technológií bude pravdepodobne veľmi bohatý na novinky v oblasti telefónov so štvorjadrovými procesormi. Očakávame, že prvé modely s takto výkonným procesorom by mali demonštrovať spoločnosti HTC a LG. Budú nimi HTC One X a pravdepodobne LG X3. Dnes by sme vám chceli ukázať obrázok, ktorý sa objavil na internete a ktorý údajne zobrazuje koncept smartfónu Atrix 3 od Motoroly. Mohli by sme ju v blízkej budúcnosti zakúsiť na vlastnej koži alebo ide len o koncept, ktorý nikdy neprerazí na trh? Dúfame v prvú možnosť.

Nepotvrdené informácie hovoria o novej Motorole, ako o smartfóne s fantastickými parametrami. Ťažko povedať, či sa im dá veriť ale ak by boli pravdivé, išlo by skutočne o jeden z najvybavenejších telefónov aké sme videli alebo o ktorých sme mohli počuť – minimálne papierovo. Konkurentom by zatiaľ hádam mohol byť len očakávaný Samsung Galaxy SIII, ktorý je však narozdiel od údajného konceptu Atrix 3 reálny. Prejdime však už k samotným technickým špecifikáciám. Atrix 3 by mala byť poháňaná štvorjadrovým procesorom NVIDIA Tegra 3, pre potreby behu operačného systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich je k dispozícii 2GB RAM a pre zobrazovanie sa používa 4,3 palcový HD displej s rozlíšením 720x1280px. Napájaná má byť vysokokapacitnou batériou 3300mAh, ktorú sme mohli vidieť už aj v Motorole Droid RAZR maxx. Ostatné parametre by mali zahŕňať 10Mpix fotoaparát s duálnym LED bleskom, čítačku odtlačkov prstov a samozrejme podporu pre dockovacie príslušenstvo.

Kto z vás by chcel vlastniť práve takúto Atrix 3? Motorola by sa možno mohla nechať inšpirovať, čo poviete? :)

Zdroj: pocketnow.com

18.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+