MojAndroid

Inovácie v spoločnosti Motorola sú súčasťou jej DNA. Spoločnosť Motorola vytvorila odvetvie mobilnej komunikácie, tak ako ho dnes poznáme, pričom vynašla väčšinu protokolov a technológií, vďaka ktorým je všetko možné, vrátane prvého mobilného telefónu, vysielacej centrály a všetkého medzi tým. Motorola opäť tvorí históriu ako prvý výrobca, ktorý pripája mobilných užívateľov na sieť 5G.

3.apríla 2019 sa Moto z3 kombinovaný s 5G moto módom stal prvým, komerčne dostupným, smartfónom na pripojenie k 5G potom, čo Verizon spustil svoju širokopásmovú 5G Ultra sieť. 46 rokov po tom, čo bola Motorola DynaTAC 8000X použitá na svetovo prvý hovor z mobilného telefónu, majú spotrebitelia prostredníctvom Moto Z3 a 5G moto módu prístup k prvej komerčnej 5G sieti.

Tak ako Motorola DynaTAC 8000X v roku 1973 spôsobila revolúciu v mobilnej komunikácii, 5G premení mobilnú technológiu tak ako ju poznáme. Poskytne nižšiu latenciu, vyššiu šírku pásma a rýchlosti, ktoré sú 10-krát rýchlejšie ako existujúca bezdrôtová technológia, 5G siete posilnia mobilnú konektivitu a radikálne vylepšia zážitok z používania smartfónov.

Jednoduchým zaklapnutím 5G moto módu môžu používatelia pripojiť svoje Moto Z3 k sieti 5G a užívať si rýchlejší a hladší zážitok z používania smartfónu. Je poháňaný modemom Qualcomm Snapdragon X50 5G a vybavený anténovými modulmi QTM052 mmWave. 5G moto mód využíva Motorola moto mód platformu na pripojenie Moto Z3 užívateľov k 5G sieti bez nutnosti zakúpenia nového smartfónu.

Neprerušený živý prenos v 4K, video chat, hranie, VR zážitky bez trhania a doteraz najrýchlejšie rýchlosti sťahovania sú iba začiatkom toho, čo môžete robiť s Moto Z3 a 5G moto módom spolu so širokopásmovou sieťou 5G.

Náš tip
Dvojgeneračný súboj: Motorola moto g7 plus vs. g5 plus | POROVNANIE

 

10.4.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+