MojAndroid

Je skvelé vidieť, že Lenovo stále podporuje svoj modulárny systém MotoMods. Okrem iného by sme tento rok mali vidieť až tucet nových modulov. Lenovo tiež podporuje vývojárov a motivuje ich k tomu, aby vymýšľali nové možnosti využitia modulárneho systému. Zrejme aj vďaka tomu sa na portáli Indiegogo objavil nový MotoMod, ktorý pridáva telefónu úplne novú funkcionalitu.

Náš tip
Incipio offGrid Moto Mod: Praktická power banka pre Moto Z + kryty podľa chuti | TEST

https://www.youtube.com/watch?v=1CwZZ3tRBic

Zabezpečuje to farebný LED pásik, ktorý plní hneď niekoľko úloh. V prvom rade ide o nástroj pre zobrazovanie notifikácií. Môžete si ho naprogramovať a podľa farby viete, aký druh upozornenia na vás čaká. Okrem toho, tento pásik vyzerá skutočne veľmi štýlovo a pomôže vám pridať telefónu originalitu a osobnosť.

Špeciálny kryt s názvom Edge môže byť váš už od 55 USD, pričom dodanie ja plánované na júl tohto roku. Vzhľadom na to, že Lenovo garantovalo použiteľnosť modulov aj v ďalšej generácii vlajkových lodí Moto, to možno nie je zlý nápad.

Zdroj: Indiegogo via The Verge

8.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+