MojAndroid

Model Motorola Moto Z2 Play je pomerne starý smartfón strednej triedy, ktorý však neumiera. Svoj debut zažil pred viac ako dvoma rokmi a na trh dorazil s predinštalovaným Androidom 8.0 Oreo. Avšak Motorola sa snaží do telefónu vložiť nový život prostredníctvom aktualizácie, ktorá ho ozvláštni takmer najnovšou verziou mobilného operačného systému.

Update pre starší model

Web Phone Arena tvrdí, že veľké množstvo používateľov Moto Z2 Play začalo po internete písať, že obdržali klasickú OTA aktualizáciu. Tá však so sebou nepriniesla iba novšiu bezpečnostnú záplatu, ale aj úplne novú verziu operačného systému. Reč je o Androide 9.0 Pie, ktorý sa dnes nachádza na veľkom množstve novších zariadení.

Na druhú stranu je to posledný veľký update, ktorý tento smartfón dostane. Pokiaľ by jej majitelia túžili po Androide 10, buď si budú musieť kúpiť nový telefón, alebo skúsenejší jedinci počkajú, kým niekto preň vytvorí alternatívnu ROM.

Moto Z2 Play si zaslúži pozornosť

Aktualizácia sa rozširuje smerom z Brazílie a ako je to už zvykom, do niekoľkých týždňov sa dostane aj do ďalších krajín sveta. Potvrdená je aj nová bezpečnostná záplata, ktorá pripadá k aktuálnemu mesiacu september.

Ak ste vlastníkom tohto modelu, určite nezabudnite nižšie v diskusii spomenúť, či ste tento update dostali aj vy.

Náš tip
Európska verzia LG G6 dostáva s oneskorením Android 9.0 Pie
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
29.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+