MojAndroid
  1. Minulý rok začal nový trend, ktorý nepotešil veľa používateľov. Výrobcovia začali odstraňovať jack konektor a nahradili ho univerzálnym USB-C. Nie, Apple nebol prvým výrobcom, ktorý odstránil jack konektor. Ešte skoršie s týmto trendom začali Android výrobcovia LeEco a Motorola a práve druhá menovaná spoločnosť priznala svoju chybu. Motorola v druhej generácií nerozbitného zariadenia Moto Z Force pridala naspäť obľúbený jack konektor.

Túto informáciu potvrdili uniknuté rendery, ktoré sa dostali na web vďaka leakerovi OnLeaks v spolupráci so stránkou Android Authority. Tento krok zaručene bude veľa užívateľov považovať za veľkú výhru, keďže to znamená, že jack konektor tak rýchlo nekončí.

Moto Z2 Force by mal mať rovnako veľký displej, čiže 5,5 palcov a poháňať by ho mal najnovší Snapdragon 835. Ostatné vlasnosti, ktoré odhalili rendery, sú napríklad duálny fotoaparát, duálny LED blesk na prednej strane alebo upravený tvar snímaču odtlačkov prstov.

Rozmery zariadenia sú 156,32 x 76,36 mm. To je síce o niečo viac ako prechádzajúca generácia, ale je veľmi pravdepodobné, že staršie Moto Mods budú fungovať aj s druhou generáciou. Moto Z2 Force bude hrubý len 5,99 mm (8,5 mm na mieste fotoaparátu), čo je oproti minuloročnému Moto Z Force o 1 mm menej. Teraz tu navyše máme jack konektor, takže dúfame, že výrobca neosekal batériu na úkor hrúbky.

Nižšie pridávame rendery zariadenia.

Zdroj: Android and Me

19.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+