MojAndroid

O aktualizácii Moto Z Play na Android 7.0 Nougat sme počúvali už dlhšiu dobu a podľa plánov mala prísť na radu už dávnejšie, no vyzerá to tak, že sme sa konečne dočkali. Aktualizácia s operačným systémom Android 7.0 začala najskôr prichádzať postupne v niektorých európskych krajinách, v tomto období prichádza v USA na modely vydané spoločnosťou Verizon a na odomknuté medzinárodné modely a aktualizácie u nás nám hlásia aj naši čitatelia. Dajte nám v komentári vedieť, či Nougat už dorazil aj na váš model.

Aktualizácia bude obsahovať väčšinu zmien, na ktoré sme pri Nougate zvyknutí. Môžeme sa teda pripraviť na prácu s viacerými oknami, rýchle prepínanie medzi aplikáciami, Doze na cestách, funkcionality, ktoré šetria dáta, personalizované rýchle nastavenia, vylepšenia prístupu či viaceré bezpečnostné záplaty. Bohužiaľ, treba poznamenať, že sa v rámci Moto Z Play nemôžeme tešiť na podporu Daydream VR platformy od Googlu.

Doplnené: 13.3.2017

Informáciu o oficiálnej dostupnosti tejto aktualizácie na Slovensku sme dnes dostali aj od slovenského zastúpenia Lenovo.

Zdroj: pocketnow.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+