MojAndroid

Smartfóny zo série Moto Z sa vyznačujú modulárnym príslušenstvom Moto Mods, ktoré sa pripevní na ich zadnú stranu pomocou magnetických pinov. Dodávajú tak smartfónom rozšérené možnosti. Existujú tak Moto Mods s lepším fotoaparátom Hasselblad, herný ovládač Moto Gamepad, reproduktor JBL alebo aj bezdrôtová nabíjačka Wireless Charger. Niektoré Moto Mods však majú len dekoračnú funkciu, prípadne slúžia len ako obal. Napriek tomu – dokážu svojím spôsobom zmeniť smartfón (aj keď len vizážou) a Lenovo Motorola ich stále nazýva Moto Mods. A jeden z takých je kryt Moto Style Shell.

Náš tip
TEST Moto Mods – Power Pack, Gamepad, 360° kamera a ďalšie

Vďaka Moto Style Shells získa váš smartfón jedinečný vzhľad a zároveň ochráni vaše zariadenie. Je totiž vyrobený z polykarbonátu a Gorilla Glass 5. K dispozícii je 5 rôznych typov prevedení, pričom každé stojí 29,99 dolárov. Ak si spomínate na klasické Moto kryty pre sériu Moto Z, tie stoja ccao 10 dolárov menej.

Čo je však v rámci Moto Mods dobrá správa je fakt, že Lenovo Motorola sľúbilo podporu pre Moto Mods na 3 generácie smartfónov Moto Z. Vonku sú už 2 generácie a tento rok očakávame tretiu. Majitelia Moto Mods ich tak stále môžu využívať aj v prípade, že každý rok upgradujú svoj smartfón na niektorý zo série Z.

Zdroj: gizmochina.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+