MojAndroid

Prostredníctvom populárneho Twitter účtu @evleaks sa na internet dostali informácie o pripravovanej sérii Moto smartfónov pre rok 2017. Spoločnosť Motorola tentokrát pripravuje celú škálu smartfónov od výbavy nižšej strednej triedy až po najnovšie modely Moto X a Moto Z. Niektoré špecifikácie smartfónu Motorola Moto X (2017) alebo tiež Moto X4 sa potvrdili už z predchádzajúcich únikov.

Náš tip
MotoMod s QWERTY hardvérovou klávesnicou sa stane realitou

Nová línia pre rok 2017 začína smartfónmi Moto C a Moto C Plus. Ponúknu skutočne základnú výbavu ako napríklad 5″ HD displej či batériu s kapacitou 4000 mAh v prípade modelu Moto C Plus. Táto kombinácia by mohla priniesť dobrú výdrž na jedno nabitie a očakávame tiež priaznivú cenovku. Ďalej budú k dispozícii “mid-end” smartfóny Moto E a Moto E Plus. Moto E ponúkne 5″ HD displej a model E Plus ponúkne 5,5″ HD displej a batériu s kapacitou 5000 mAh.

Medzi výbornú vyššiu strednú triedu môžeme zaradiť nové smartfóny Moto G5S a Moto G5S Plus. V komentároch pod príspevkom @evleaks boli názvy nových smartfónov upravené oproti únikom. Model Moto G5S ponúkne 5,2″ Full HD displej a celokovové prevedenie podobne ako jeho predchodca G5. Model G5S Plus pridá duálnu kameru a Full HD displej narastie na uhlopriečku 5,5″.

Náš tip
Ďalšie úniky Motorola Moto X (2017) prinášajú niektoré špecifikácie

Model Moto X pre rok 2017 ponúkne 5,2″ Full HD displej (nie 5,5″ ako v predošlých únikoch) a zatiaľ ostávajú v platnosti aj zahnuté hrany displeja či funkcie “Smart Cam.” Veľkým finále, čo sa týka výbavy, budú smartfóny Moto Z Play a Moto Z Force pre rok 2017. Moto Z Play ponúkne 5,5″ Full HD displej a podporu Moto Mods. Nový Moto Z Force by mal priniesť obrazovku ShatterShield so zvýšenou odolnosťou voči rozbitiu, podporu Moto Mods a špekuluje sa tiež o integrácii procesoru Qualcomm Snapdragon 835 (prípadne novší) a podpore 1 Gbit LTE.

Zdroj: androidpolice

16.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+