MojAndroid

Voliteľné príslušenstvo Moto Mods k vybraným smartfónom Motorola je skutočne príjemným spestrením aktuálneho technologického trhu so smartfónmi. Príslušenstvo v podobe silného reproduktora na zadnej strane smartfónu bolo k dispozícii dokonca až v dvoch generáciách. Teraz prichádza ďalšie príslušenstvo, ktoré tvorí reproduktor s podporou inteligentného asistenta Amazon Alexa.

Náš tip
Motorola Moto G5S: Šikovný pracant pod tri stovky | RECENZIA
Náš tip
Motorola Moto Z, Moto Z Play a Moto Z2 Play dostávajú augustovú bezpečnostnú aktualizáciu

Moto Speaker with Amazon Alexa

Oficiálny globálny názov pre tento produkt by mal byť “Moto Speaker with Amazon Alexa.” Zaujímavým dizajnovým, ale aj funkčným prvkov je LED prstenec na zadnej strane, ktorý vám zároveň bude indikovať hlasovú odozvu v prípade komunikácie s inteligentným asistentom. Funkčne pôjde o podobné zariadenie ako známy Amazon Echo, ktorý rovnako stavia na komunikácii s inteligentným asistentom.

Cena nového príslušenstva je pomerne vysoká a to približne 150 dolárov. Dostupnosť nového príslušenstva na slovenskom trhu nebola potvrdená. Nejde však o prvé prepojenie smartónov Motorola s inteligentným asistentom. Práve novinka s názvom Motorola Moto X4 stavia na komunikácii s inteligentným asistentom Amazon Alexa, čo môže byť výhodou najmä pre používateľov, ktorí aktívne využívajú ekosystém Amazon Alexa.

Zdroj: engadget, theverge

19.10.2017

+