MojAndroid

Populárne príslušenstvo Moto Mods pre vybrané smartfóny Motorola snáď už ani netreba predstavovať. Obľúbenými doplnkami si aj na našom trhu môžete obohatiť svoje zariadenie o lepšiu kameru, lepší reproduktor, projektor či doplniť silnejšiu batériu. Rovnako tak nie je potrebné predstavovať ani spoločnosť Polaroid na poli fotografických prístrojov. Výsledkom spolupráce je nový Moto Mod zameraný na fotografie.

Náš tip
Motorola Moto Z2 Play: Nová generácia, nové pravidlá | RECENZIA

Motorola a Polaroid

Spoločnosť Motorola sa nespojila s legendárnou spoločnosťou Polaroid náhodou. Určite si pamätáte fotoaparáty Polaroid, ktoré dokázali po zachytení snímky priamo vytlačiť fotografiu. Práve toto bude úlohou nového príslušenstva zo série Moto Mods. Nové príslušenstvo ponesie názov Polaroid Insta-Share a pripojená bude k zadnej časti zariadenia, podobne ako ostatné rozšírenia.

Fotografie, ktoré si budete môcť vytlačiť budú pochopiteľne menších rozmerov. Pôjde konkrétne o rozmer približne 5 x 7,6 cm. Okrem toho ponúka nové rozšírenie aj tlačidlo na spúšť fotoaparátu. Tlačiareň nemusí tlačiť len práve zachytené fotografie. Vytlačiť si môžete aj rôzne tituly zo služieb Facebook, Instagram či Fotky Google.

Náš tip
Motorola Moto X4 oficiálne na Slovensku! Poznáme cenu a dostupnosť | VIDEO
Náš tip
Príslušenstvo Motorola Moto Mods zahŕňa aj reproduktor s podporou Amazon Alexa!

Otázka znie, koľko ste ochotný za toto rozšírenie zaplatiť. Predpokladaná cena zariadenia Polaroid Insta-Share pre smartfóny Motorola je približne 200 dolárov. Pripočítajte si ešte náhradné náplne, pretože tie vstavané sa vám skôr či neskôr vyčerpajú. Navyše samostatná tlačiareň fotografií menších rozmerov od spoločnosti Polaroid sa pohybuje v cenovej relácii 110 – 125 dolárov.

Zdroj: androidauthority

16.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+