MojAndroid

Pred pár dňami pre vás kolega Matúš pripravil recenziu smartfónu Moto M, ktorý spoločnosť Lenovo oficiálne uviedla na slovenský trh v decembri minulého roka. Teraz máme pre vás podcast, ale aj trochu netradičnú VIDEOrecenziu s neformálnym komentárom k novinke Moto M.

VIDEOrecenzia aj podcast

Spolu s Matúšom sme detailne rozobrali plusy i mínusy tohto smartfónu a snažili sme sa vám ho čo najbližšie predstaviť. Náš rozhovor si môžete vypočuť na Soundcloude, alebo pozrieť vo forme videa na YouTube, kde je navyše aj niekoľko detailných záberov či ukážok systému a fotografií. Dozviete sa množstvo vecí, ktoré sa do recenzie nevošli a zistíte, kto z nás si viac fotí selfie, kto má väčšie ruky a ako bude podľa nás pokračovať evolúcia ľudstva. Dodáme, že smartfón sme testovali v konfigurácii 3 GB RAM a 32 GB úložného priestoru.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+