MojAndroid

Motorola moto G6 nás príjemne prekvapila svojou výbavou a cenou. Za túto cenu je naozaj ťažké zohnať porovnateľný alebo lepší telefón. Čo sa týka jej fotografických vlastností, disponuje duálnym fotoaparátom s rozlíšením 12 Mpix a 5 Mpix.

Náš tip
Motorola moto g6 a moto g6 Plus | VIDEORECENZIA

Motorola Moto G6

Hlavný fotoaparát moto G6 ponúka clonu f/1.8, druhý sa uspokojí s číslom f/2.2. Druhý fotoaparát slúži hlavne na zachytávanie hĺbky ostrosti. Nechýba ani fázové zaostrovanie a duálny LED blesk. Aplikácia fotoaparátu ponúka množstvo režimov, zaujímavý je režim, ktorý umožňuje používateľovi vybrať jednu z farieb, pričom tie ostatné sa zmenia v reálnom čase na čiernobiele. K dispozícii je tiež režim, ktorý dokáže zoskenovať text z papiera a uložiť ho priamo do smartfónu. Video zvládne smartfón nahrávať vo Full HD rozlíšení pri 60 snímkoch za sekundu. Predný fotoaparát ponúka rozlíšenie 8 Mpix a clonu f/2.2.

Náš tip
Motorola moto g6: top výbava a spracovanie za najlepšiu cenu | RECENZIA

Fotografie si môžete zobraziť priamo na IPS displeji s Full HD+ rozlíšením. Ten má pomer strán 18:9 a pýši sa peknými farbami a dostatočným maximálnym jasom. Pozorovacie uhly sú taktiež výborné, takže prezeranie fotografií na tomto displeji je radosťou.

UKÁŽKA FOTOGRAFIÍ

Vlastníte aj vy tento smartfón? Podeľte sa s fotografiami, zhotovenými vaším smartfónom vo fotománii a ukážte svetu vaše výtvory. Okrem toho takýmto spôsobom môžete pomôcť každému, kto uvažuje o kúpe telefónu, no ešte pred tým si chce overiť ako telefón fotí za bežných podmienok. Nie ste majiteľom Motoroly Moto G6? Nevadí, aj tak sa môžete podeliť o fotografie z vášho telefónu a pomôcť tak ostatným používateľom pri výbere nového smartfónu. Prejdite na stránku FOTOmánia a pridajte fotky priamo z vášho mobilu a podeľte sa o vaše zábery s ostatnými čitateľmi.

4.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+