MojAndroid

Smartfón Motorola Moto G5s Plus dostáva na Slovensku aktualizáciu. Tá má kód NPSS26.116-26-8 a jej hlavnými bodmi sú januárové bezpečnostné záplaty systému Android a oprava pred zraniteľnosťou KRACK. Aktualizácia má veľkosť 50,2 MB a celá inštalácia trvá zhruba 10 minút. Ak vám nedorazila aktualizácia automaticky, skúste ju vyhľadať manuálne v Nastaveniach – Stav telefónu – Aktualizácia systému.

O čom je smartfón Moto G5s Plus?

Motorola Moto G5s Plus ponúka vylepšenia oproti Moto G5 Plus. Nájdeme tu 5,5″ IPS LCD displej s rozlíšením Full HD s odolným sklom Gorilla Glass 3, Snapdragon 625, 3/4 GB RAM a 32/64 GB vnútornej pamäte. Telefón ponúka vylepšený celokovový dizajn, ktorý má skutočne prémiový charakter. Poteší aj duálnym 13MP+13MP fotoaparátom, ktorý zvládne rôzne umelecké a grafické efekty. Nechýba možnosť natáčať 4K video a predná 8MP kamera. Batéria s kapacitou 3000 mAh sa zasa postará o výbornú výdrž na jedno nabitie.

Za screenshoty a informácie ďakujeme slovenskému zastúpeniu Lenovo

  • spajdo

    Vie niekto, kedy má prísť aktualizácia Moto G5 Plus na Oreo? Nie že by mi niečo v telefóne chýbalo, ale pár vylepšení predsa len má…

+