MojAndroid

Smartfón Motorola Moto G5s Plus dostáva na Slovensku aktualizáciu. Tá má kód NPSS26.116-26-8 a jej hlavnými bodmi sú januárové bezpečnostné záplaty systému Android a oprava pred zraniteľnosťou KRACK. Aktualizácia má veľkosť 50,2 MB a celá inštalácia trvá zhruba 10 minút. Ak vám nedorazila aktualizácia automaticky, skúste ju vyhľadať manuálne v Nastaveniach – Stav telefónu – Aktualizácia systému.

O čom je smartfón Moto G5s Plus?

Motorola Moto G5s Plus ponúka vylepšenia oproti Moto G5 Plus. Nájdeme tu 5,5″ IPS LCD displej s rozlíšením Full HD s odolným sklom Gorilla Glass 3, Snapdragon 625, 3/4 GB RAM a 32/64 GB vnútornej pamäte. Telefón ponúka vylepšený celokovový dizajn, ktorý má skutočne prémiový charakter. Poteší aj duálnym 13MP+13MP fotoaparátom, ktorý zvládne rôzne umelecké a grafické efekty. Nechýba možnosť natáčať 4K video a predná 8MP kamera. Batéria s kapacitou 3000 mAh sa zasa postará o výbornú výdrž na jedno nabitie.

Za screenshoty a informácie ďakujeme slovenskému zastúpeniu Lenovo

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!

1komentár

od najnovších
od najlepších od najnovších od najstarších
1

Vie niekto, kedy má prísť aktualizácia Moto G5 Plus na Oreo? Nie že by mi niečo v telefóne chýbalo, ale pár vylepšení predsa len má...

Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+